Δήμος Ηλιδας: Λουλούδια για την ημέρα των ερωτευμένων προσέφερε ο δήμαρχος στις γυναίκες στο δημαρχιακό μέγαρο της Σοχιάς
Μία ευχάριστη έκπληξη επεφύλασσε για τις υπαλλήλους του γραφείου του στην Αμαλιάδα, ο Δήμαρχος Ήλιδας Χρήστος Χριστοδουλόπουλος.
Με αφορμή την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου, ο κύριος Χριστοδουλόπουλος είχε ένα λουλούδι για κάθε γυναίκα που βρισκόταν εκείνη την ώρα στο δημαρχιακό μέγαρο της Σοχιάς.
![](https://iliaweb.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-25-21-1024x579.jpg)
Τα χαμόγελα ήταν θερμά και όλοι έκαναν λόγο για θετική κίνηση του Δημάρχου. Μάλιστα, οι πληροφορίες αναφέρουν ότι και στην προηγούμενη θητεία του ο Δήμαρχος Ήλιδας προσέφερε πάντα λουλούδια στις 14 Φεβρουαρίου.