Δήμος Ζαχάρως: Δωρεάν τεστ-παπ σε γυναίκες του Δήμου την Πέμπτη 18/01 στο Κέντρο Υγείας Ζαχάρως
Η Δράση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 18/01/2024 και ώρα 9.30-13.00 και γίνεται από τον Δήμο Ζαχάρως μέσω του Κέντρου Κοινότητας, σε συνεργασία με το Δίκτυο Μαιών Αμαλιάδας και το Κέντρο Υγείας Ζαχάρως.
*Το Κέντρο Κοινότητας είναι Συγχρηματοδοτούμενο Πρόγραμμα από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο στο πλαίσιο του Περιφερειακού Επιχειρησιακού Προγράμματος “Δυτική Ελλάδα 2021-2027”.
![](https://iliaweb.gr/wp-content/uploads/2024/01/image-8-6-724x1024.jpg)
![](https://ilia.news/wp-content/uploads/2024/01/416089525_887428030051263_1519469971834769636_n-scaled.jpg)