«Ενωμένοι αλλάζουμε τον Πύργο»: Ομιλία Τάκη Αντωνακόπουλου στο Επιτάλιο (Τετάρτη 4/10 ώρα 20.30)
«Ενωμένοι αλλάζουμε τον Πύργο»:
Ομιλία Τάκη Αντωνακόπουλου στο Επιτάλιο (Τετάρτη 4/10 ώρα 20.30)
Συνεχίζοντας την προεκλογική κίνηση του καθώς και τις επισκέψεις του σε περιοχές του Πύργου και των δημοτικών κοινοτήτων, ο επικεφαλής του συνδυασμού «Ενωμένοι αλλάζουμε τον Πύργο» υποψήφιος Δήμαρχος Πύργου Τάκης Αντωνακόπουλος, θα εκφωνήσει πολιτική ομιλία στο Επιτάλιο την Τετάρτη 4 Οκτωβρίου και ώρα 20.30
![](https://iliaweb.gr/wp-content/uploads/2023/10/image-4-3-1024x1024.jpg)