Γ.Ε. Ηρακλής Πύργου: Νίκη του παιδικού τμήματος επί του Προμηθέα
ΠΑΙΔΩΝ Β (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ)
Το ομαδικό πνεύμα, η καλή άμυνα και η μαχητικότητα των παικτών του παιδικού τμήματος έδωσαν το ροζ φύλλο αγώνα στην ομάδα μας η οποία έχει κατακτήσει την άνοδο. Κυρίως όμως η ομάδα έχει κερδίσει την εκτίμηση και το σεβασμό όλων μας τόσο για τα καλά αποτελέσματα όσο και για τη συνέπεια , το αγωνιστικό πάθος, το ομαδικό πνεύμα και τη συμμετοχικότητα που επιδεικνύουν οι μικροί αθλητές με τη μεγάλη ψυχή.
![](https://iliaweb.gr/wp-content/uploads/2024/03/image-29-35-1024x768.jpg)
Ευχαριστούμε τους αθλητές και τους προπονητές,αυτής της ταλαντούχας ομάδας, που κρατούν τη σημαία του Ηρακλή ψηλά.
ΓΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 (2) 89-50
Τα 10λεπτα : 15-16, 26-7, 23-11, 25-16
ΗΡΑΚΛΗΣ(Κ. Σκίπης): Βασιλόπουλος 22, Καρνάρος 10, Βεργής 4, Χατζηδάκης 3, Τσεπενέκας 7, Χάρδας 2, Πλατανίτης 10, Χριστοδουλόπουλος 4, Μ. Σκίπης 4, Μπουρλούμης 7(1), Τσίκας 16(4), Πετρόπουλος
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014(Τσούνας): Τόσκας, Κατσαούνης, Χρόνης 7(1), Αθανασίου, Σκόνδρας 5(1), Θαρτόρι 1, Μιχαλόπουλος, Ζυγομάλας 18, Κουστουμπάρδης 3, Καπράλος 3(1), Τσαμαντάρης 13(1)
![](https://iliatoday.gr/wp-content/uploads/2024/03/432694164_916733327129205_1445083618406654328_n.jpg)