Η Π.Υ. Αμαλιάδας τίμησε την εταιρεία «ΚΥΚΝΟΣ Α.Ε.» για την προσφορά και την διαρκή στήριξή της
Την προσφορά της εταιρείας «ΚΥΚΝΟΣ Α.Ε.» τίμησε η Πυροσβεστική Υπηρεσία Αμαλιάδας. Σε ένδειξη αναγνώρισης της προσφοράς αυτής, ο Διοικητικής της Π.Υ. Αμαλιάδας, Αντιπύραρχος Χρήστος Δούγερης, προχώρησε στην απονομή τιμητικής πλακέτας προς την εταιρεία.
Η επίδοση πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της εταιρείας, το πρωί της Δευτέρας, από τον ίδιο το διοικητική κ. Χρήστο Δούγερη, ο οποίος απευθυνόμενος στα στελέχη που την παρέλαβαν εξέφρασε τις θερμές τους ευχαριστίες για την στήριξη που δέχεται η Πυροσβεστική Υπηρεσία.
![](https://iliaweb.gr/wp-content/uploads/2024/06/image-3-17.jpg)
«Με αυτή την κίνηση θέλουμε να αναδείξουμε τον ενεργό ρόλο και την εκτίμησή μας προς τη εταιρεία, που περιβάλλει το πυροσβεστικό έργο, αποτελώντας παράδειγμα κοινωνικής αλληλεγγύης προς μίμηση» ανέφερε ο κ. Δούγερης.