Η πιο επιτυχημένη Νυχτερινή Ποδαράτη Ανδραβίδας! – Το βράδυ του Σαββάτου στις καρναβαλικές εκδηλώσεις του Δήμου Ανδραβίδας-Κυλλήνης (Photos)
![](https://www.ilia-net.gr/wp-content/uploads/2024/03/andravida-3.jpg)
Η πιο επιτυχημένη Νυχτερινή Ποδαράτη Ανδραβίδας ήταν η 9η διοργάνωση το βράδυ του Σαββάτου με εκατοντάδες επισκέπτες και καρναβαλιστές να πλημμυρίζουν με κέφι, χρώμα και χαμόγελα την πόλη.
Στο τιμόνι της παρουσίασης ο παρουσιαστής και ραδιοφωνικός παραγωγός Νικόλας Ράπτης εκτόξευσε την διασκέδαση και το γέλιο στα ύψη. Η παρέλαση ξεκίνησε από το στο ύψος της εκκλησίας Παμμεγίστων Ταξιαρχών και έφτασε μέχρι το Λαογραφικό Μουσείο της πόλης.
Το κέφι κορυφώθηκε με το μεγάλο καρναβαλικό πάρτι στο Vampra!
![](https://iliaweb.gr/wp-content/uploads/2024/03/image-23-75-1024x771.jpg)
![](https://www.ilia-net.gr/wp-content/uploads/2024/03/andravida-9.jpg)
![](https://www.ilia-net.gr/wp-content/uploads/2024/03/andravida-8.jpg)
![](https://www.ilia-net.gr/wp-content/uploads/2024/03/andravida-7.jpg)
![](https://www.ilia-net.gr/wp-content/uploads/2024/03/andravida-1.jpg)
![](https://www.ilia-net.gr/wp-content/uploads/2024/03/andravida-4.jpg)