Πύργος: Εκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους στην Πυροσβεστική Υπηρεσία Ηλείας
Η Πυροσβεστική Υπηρεσία Ηλείας πραγματοποίησε 15/2/2024 την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας στους χώρους της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας του Πύργου, στην κοπή έδωσε το παρών ο Σεβασμιότατος Μητροπολίτης Ηλείας και Ωλένης κκ. Αθανάσιος οποίος και ευλόγησε την πίτα, Ο Διοικητής Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Δυτικής Ελλάδας Αρχιπύραρχο Βασίλης Σολδάτος,O πρόεδρος της Ένωσης Υπαλλήλων Πυροσβεστικού Σώματος Ηλείας Σωτήρη Παπαηλίου, καθώς και πλήθος εργαζομένων της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Ηλείας.
![](https://ilia.news/wp-content/uploads/2024/02/kopi-pitas-pyrosvestiki-yperisia-ilias-2.jpeg)
![](https://ilia.news/wp-content/uploads/2024/02/kopi-pitas-pyrosvestiki-yperisia-ilias-3.jpeg)
![](https://ilia.news/wp-content/uploads/2024/02/kopi-pitas-pyrosvestiki-yperisia-ilias-4.jpeg)
![](https://ilia.news/wp-content/uploads/2024/02/kopi-pitas-pyrosvestiki-yperisia-ilias-5.jpeg)
![](https://iliaweb.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-27-32.jpg)