Στον Πύργο ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης- Σύσκεψη για τα θέματα σχετικά με την εύρυθμη λειτουργία της Νοσηλευτικής Μονάδας Πύργου
Στον Πύργο ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης
Τη Νοσηλευτική Μονάδα Πύργου επισκέφθηκε το πρωί του Σαββάτου ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης. Τον κ. Καρβέλη υποδέχθηκε ο Διοικητής της υγειονομικής μονάδας Σπύρος Πολίτης. Ο κ. Καρβέλης επισκέφθηκε όλα τα τμήματα αλλά και τους εξωτερικούς χώρους του νοσοκομείου, ενώ ακολούθησε σύσκεψη στο γραφείο της Διοίκησης για τα θέματα που απασχολούν τη λειτουργία της μονάδας.
![](https://iliaweb.gr/wp-content/uploads/2024/02/image-18-42.jpg)
Νωρίτερα ο κ. Καρβέλης, παρακολούθησε την Αρχιερατική Θεία Λειτουργία για την εορτή του Αγίου Χαραλάμπους, Πολιούχο του Πύργου.
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/02/KARVELIS-2-1024x768.jpg)
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/02/KARVELIS-3-1024x768.jpg)
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/02/KARVELIS-4-1024x768.jpg)
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/02/KARVELIS-5-1024x768.jpg)