Υπηρεσία Καθαριότητας Δήμου Πύργου: Άμεσα ξεκίνησαν οι εργασίες καθαρισμού των δρόμων και των σημείων που πέρασε η μεγάλη καρναβαλική παρέλαση στην πόλη
Από την Υπηρεσία Καθαριότητας του δήμου Πύργου ήταν άμεσες οι εργασίες καθαρισμού των κεντρικών δρόμων που πέρασε η μεγάλη καρναβαλική παρέλαση στον Πύργο.
Το συνεργείο και το ειδικό όχημα-απορριμματοφόρο με επιβλέποντα τον αρμόδιο αντιδήμαρχο Βασίλη Φάμελο αμέσως μετά την ολοκλήρωση της μεγάλης καρναβαλικής παρέλασης ξεκίνησαν τις ερηασίες καθαρισμού προκειμένου αύριο το πρωί της Δευτέρας 11/03 να υπάρχει καθαριότητα στην εικόνα στο κέντρο της πόλης.
![](https://www.iliaenimerosi.gr/wp-content/uploads/2024/03/431603879_1078221866801148_7229376208034201698_n-1024x611.jpg)
![](https://iliaweb.gr/wp-content/uploads/2024/03/image-14-152.jpg)